Часті Питання (ЧаПи)


Що таке K18?

Бренд К18 — це засоби для догляду за волоссям, створені на основі запатентованлї технології, яка з клінічно доведеною ефективністю відновлює волосся після пошкоджень, викликаних хімічною обробкою, захищає від термічного впливу, сприяє дисципліні волосся, усуває фриз ефект, надає гладкість та блиск. До лінійки К18 входять два продукти, які використовуються разом як система при проведенні будь-яких хімічних процедур.


Як працює K18?

Простіше за все порівняти волосся з безліччю «мотузкових сходів», переплетення яких утворює кератиновий ланцюжок. Стійкість цим «мотузковим сходам» надають дисульфідні зв'язки. Вони скріплюються і присутні у кірковому шарі волосся, серцевині та кутикулі.

Під час пошкодження руйнується не окрема «сходинка», а всі сходи вцілому, включно з вертикальними балками і всі з'єднання між бузліччю «сходів», які тримаються разом за рахунок електричного тяжіння. 

У більшості продуктів основну увагу приділено створенню тимчасового мосту між сходинками драбини (іонне крос-з'єднання через зруйновані  дисульфідні зв'язки). Він вимивається лужними агентами, такими як вода чи шампунь — при цьому немає ниякого механізму, який би підтримував бокові сторони сходів (зруйновані кератинові ланцюжки). Волосся залишається слабким і неживими. 

За 10 років досліджень протеома кератину (3 роки на скануючому мікроскопі і в режимі комп'ютерного моделювання), що охоплює 1242 декапептидів, спеціалісти K18 запатентували перший пептид, що найбільш ефективно з'єднує зруйновані кератинові ланцюжки. Це означає, що K18 може відновалювати волосся за чотири хвилини і зберігати цей результат надовго. 

Майбутнє усієї сфери догляду за волоссям народилося завдяки одному запатентованому пептиду. 

Будь-який хімічний процес, в якому присутнє лужне середовище, руйнує кератинові ланцюжки, які роблять волосся сильним і здоровим. K18 — перші продукти в історії, що відновлюють зруйновані кератинові ланцюжки. Вони проникають у корковий шар волосся, заново будують дисульфідні зв'язки і відновлюють таким чином зруйновані кератинові ланцюжки. Волосся відновлюється, повертається до практично непошкодженому стану, знову стає сильним та еластичним.


Що таке пептид K18?

Пептид K18 — унікальна послідовність амінокислот, яка проникає у волосся і відновалює дисульфідні зв'язки, які могли бути пошкоджені як у салоні, так і в домашніх умовах. Клінічні досліди довели: пептид повертає волоссю молодість та еластичність, а ефект не вимивається. Група європейських вчених створила пептид K18 післе 10 років обширних досліджень і вивчення більше 1200 можливих послідовностей амінокислот, що охоплюють всю експресію генома кератину у волоссі. Пептид K18 використовується виключно в продуктах K18. 


Який номер у патента по пептиду K18?

Перевірити за посиланням

EP3058936A2


Чи входить пептид K18 у склад всіх продуктів K18?

Так​


Якщо я не фарбую волосся, чи буде K18 корисним для мене?

Так, ми рекомендуємо використовувати K18 для всіх типів волосся. Волосся пошкоджує не лише фарбування, а й вплив тепла, сонця,  косметичних засобів і води. K18 відновлює здоров'я волосся та усуває пошкодження.


Чи може K18 замінити кондиціонер?

Головна мета використання K18 — відновити силу та еластичніть волосся через «ремонт» кератинових ланцюжків, пошкоджених знебарвленням, фарбуванням та гарячою укладкою. 

Полегшення розчісування та кондиціювання – це лише бонус. Якщо ви залишите маску K18 на 4 хвилини, при бажанні можете додати і догляд, що не змивається.​


Чому не потрібно використовувати кондиціонер?

K18 особливо ефективний на чистому та висушеному полотенцем волоссі. У склад кондиціонерів входять силікони та компоненти кондиціонування, які формують щільну плівку на волоссі і запобігають проникненню пептидів K18 Peptide до пошкоджених дисульфідним зв'язкам у корковому шарі волосся. За необхіності можна нанести кондиціонер після 4 хвилин використання маски K18, але не раніше.


Чи можна засоби для укладки використовувати разом із K18?

Можна наносити засоби для укладки поверх маски K18 Mask після закінчення 4 хвилин. Якщо нанести засіб для укладки до того, як мине 4 хвилини, ефективність K18 знизиться.


Чи змивається K18 з волосся?

Ні, клінічно доведено, що результат дії K18 — зміцнення і пом'ягшення волосся — зберігається навіть після багаторазового миття волосся з шампунем.


Чи вважається K18 протеїном?

Вкрай високий вміст протеїну можливий, тільки якщо йдеться про синтетичні протеїни. При надмірному використанні вони накопичуються у волоссі, роблячи його слабким і крихким. K18 – це не протеїновий засіб. K18 складається із 13 амінокислот, які утворюють пептидний ланцюжок, аналогічний натуральному. Ця технологія відновлює дисульфідні зв'язки у волоссі.​


K18 — органічний продукт?

K18 не є органічним продуктом, тому що тільки натуральні інгредієнти можуть бути сертифіковані як органічні. У K18 використовуються як натуральні, так і штучно синтезовані інгредієнти, тому що наші пріоритети – це чистий і безпечний склад.​


ЗАМОВИТИ